Na naší cyklodílně pro vás provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis jízdních kol a elektrokol. Disponujeme profesionálním vybavením i diagnostickým zařízením pro lithiové a olověné (gelové) akumulátory a řídící elektroniku kol.

Hlavní náplní našeho servisu jsou služby zákazníkům, kteří své jízdní kolo či elektrokolo zakoupili v naší prodejně. Pokud to však jen trochu jde a časové a prostorové podmínky nám to umožní, rádi provedeme servis a údržbu i produktů zakoupených kdekoliv jinde.

Pro rychlý a po dobu 2 let od zakoupení i bezplatný servis jízdního kola či elektrokola je třeba předložit záruční list a mít nalepenou samolepku s logem naší firmy na rámu vašeho kola. Upřednostňujeme předchozí telefonickou domluvu, abyste se vyhnuli eventuálnímu čekání na prodejně.   

Na naší prodejně jsme zásobeni veškerými náhradními díly na námi prodávaná kola, a to i na kola starší výroby. Servisujeme však i značky jiných výrobců a snažíme se držet maximální výběr všech dílů dostupných na našem trhu.

 

Servis kola, elektrokola